Kogo reprezentuje osoba

Janik Ireneusz Andrzej

w KRS

Ireneusz Andrzej Janik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ireneusz
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Janik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 60 lat
Miejscowości:Brzeziny (Świętokrzyskie), Kielce (Świętokrzyskie), Oświęcim (Małopolskie), Podzamcze (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Ryszard, Białacki Ryszard, Bocian Bartkowiak Małgorzata, Borowiecki Lech Maciej, Chwaliński Zbigniew Jan, Daszkiewicz Tadeusz, Dzierżak Wiesław Jan, Dziopa Czesław, Jóźwik Tadeusz Tomasz, Kaczmarczyk Stanisław, Kozłowska Ewa, Leszko Marek Jerzy, Magdziarz Włodzimierz, Matejkiewicz Stanisław Jerzy, Mirowski Zbigniew, Miszczyk Andrzej Apoloniusz, Pędowski Andrzej, Płaza Wojciech Adam, Rupniewski Stanisław, Solarz Maciej, Szostak Ryszard, Zaremba Krzysztof Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trzeciakiewicz Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Janusz Robert, Chrzanowski Sylwester, Głasek Sławomir Stanisław, Janik Artur Bartłomiej, Klimczak Sławomir Tomasz, Kowalik Ireneusz, Śliwiński Władysław, Witkowski Andrzej Marian, Zając Renata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymczak Waldemar
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baliński Ryszard, Białas Jerzy Marian, Budziak Gabriel Stanisław, Buś Stefan, Cieciura Jerzy, Drobiecki Zbigniew, Dziekan Krzysztof, Gajewska Teresa, Gzyl Zdzisław, Kawecka Janina Józefa, Kosiński Tadeusz, Kotwica Jan, Kowalczyk Bogusław, Krasowski Henryk Ryszard, Król Piotr, Kłosowski Antoni, Lalewicz Edward Józef, Latus Andrzej, Matejkiewicz Stanisław Jerzy, Mojecki Zdzisław, Nowaczek Rafał, Ochenduszka Teresa, Olszycki Krzysztof Leon, Orkisz Krzysztof, Pająk Marek, Pawliszak Jan, Piątek Janusz Marek, Sas Mieczysław, Sienkiewicz Izabela Halina, Sikora Leonard, Skoczylas Stanisław, Skuza Jan, Smoleń Władysław, Świątek Leszek, Słabiak Andrzej, Słowik Zdzisław, Waligórski Edward, Wyrozumski Marek, Zajączkowski Marcin, Zawadzka Ewa, Łysak Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziembiński Tadeusz Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Janusz Robert, Głasek Sławomir, Janik Artur Bartłomiej, Klimczak Sławomir, Śliwiński Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szymczak Waldemar
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Janusz, Chrzanowski Sylwester, Głasek Sławomir, Janik Artur, Koncewicz Michał, Śliwiński Władysław, Wiktorowicz Dominik Stanisław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falarowski Adam, Pasek Bożena Marta, Pasek Mikołaj Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tonderski Krzysztof
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Renke Grzegorz, Skalska Dorota Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieniasz Robert Marek
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golian Rafał Henryk, Iwanicki Krzysztof, Lenartowicz Andrzej Jarosław, Pasek Jarosław Ludwik, Pasek Mikołaj Kazimierz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vahlberg Zofia Teresa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kosmala Grzegorz Tadeusz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falarowski Adam Jerzy, Pasek Jarosław Ludwik, Pasek Mikołaj, Vaganov Alexsi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falarowska Ewa Barbara
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pasek Mikołaj Kazimierz, Vaganov Alexsi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Falarowska Ewa Barbara

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryła Janusz Robert, Dąbrowska Waldon Elżbieta, Domagała Zygmunt, Erbel Tadeusz Kazimierz, Gębski Ryszard Andrzej, Głasek Grzegorz Ireneusz, Głasek Sławomir Stanisław, Janik Artur Bartłomiej, Jasiczek Wojciech Jerzy, Kowalik Ireneusz, Kruszyna Halina, Kula Stanisław, Kwietniewski Zdzisław, Ramiączek Katarzyna, Śliwiński Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziechciński Artur Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Golian Rafał Henryk, Iwanicki Krzysztof, Lenartowicz Andrzej Jarosław, Pasek Mikołaj Kazimierz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Apoyo Sport Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000455478
  2. Artglue Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000593399
  3. At Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000424245
  4. Awex Król, Sidło, Grudzień Sp. J., Kielce − KRS 0000202588
  5. Bank Spółdzielczy W Busku - Zdroju, Busko-zdrój − KRS 0000046612
  6. Bank Spółdzielczy W Kielcach, Kielce − KRS 0000049492
  7. Bank Spółdzielczy W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000076660
  8. Belvedere Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000407177
  9. Bio-energy Eu Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000377958
  10. Bizers Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000407111
  11. Buskie Stowarzyszenie Gospodarcze, Busko-zdrój − KRS 0000027634
  12. C2c Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000411278
  13. Casper Tomasz Kasperkiewicz, Leszek Świątek Sp. J., Staszów − KRS 0000662119
  14. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Staszów − KRS 0000056837
  15. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Branży Spożywczej W Kielcach, Kielce − KRS 0000110591
  16. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców Różnych W Jędrzejowie, Jędrzejów − KRS 0000073091
  17. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Busku-zdroju, Busko-zdrój − KRS 0000033712
  18. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Kazimierzy Wielkiej, Kazimierza Wielka − KRS 0000307100
  19. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Końskich, Końskie − KRS 0000053955
  20. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Opatowie, Opatów − KRS 0000088829
  21. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Sandomierzu, Sandomierz − KRS 0000273739
  22. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Skarżysku-kamiennej, Skarżysko-kamienna − KRS 0000106810
  23. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Stalowej Woli, Stalowa Wola − KRS 0000138173
  24. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Starachowicach, Starachowice − KRS 0000043280
  25. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Tarnobrzegu, Tarnobrzeg − KRS 0000259039
  26. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców We Włoszczowie, Włoszczowa − KRS 0000065382
  27. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców W Kielcach, Kielce − KRS 0000046885
  28. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, Pińczów − KRS 0000065474
  29. Centrum Edukacji Zawodowej Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000705529
  30. Centrum Rozwoju Innowacyjności, Przedsiębiorczości i Nowych Technologii - Eko Most Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000379469
  31. Centrum Usług Medycznych Promont - Med Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000049116
  32. Diagnostyka Techniczna - Badania Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000322080
  33. Domat Consulting Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000588881
  34. Domat Eco Sp. Z O.O., Brzeziny − KRS 0000343906
  35. Domat Eko Sp. Z O.O., Brzeziny − KRS 0000596821
  36. Domat Eko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Brzeziny − KRS 0000598582
  37. Domat Environment Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000346293
  38. Drukarnia Duet S. Kaczmarczyk, J. Cedro Sp. J., Kielce − KRS 0000107106
  39. Drukarnia Duet Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000267820
  40. Edukacja Kram Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000580790
  41. Eko-kogeneracja Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Oświęcim − KRS 0000379482
  42. Ekoply Sp. Z O.O., Suchedniów − KRS 0000643030
  43. Elektrociepłownia Milicz Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000407379
  44. Energet Property Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000479614
  45. Eurobest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000201497
  46. Fabet - Konstrukcje Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000241993
  47. Fabryka Opakowań Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000483053
  48. Figlo Park Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000465063
  49. Fundacja Im. Jerzego Zaremby, Kielce − KRS 0000801733
  50. Fundacja Im. Kieleckiej Szkoły Krajobrazu, Kielce − KRS 0000741485

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ancora Bzb Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000246091
  2. Aqua Hotel S.A., Polkowice − KRS 0000123402
  3. Astus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000014700
  4. Bio - Med Sp. Z O.O., Szczukowskie Górki − KRS 0000272749
  5. Bio-ekol Sp. Z O.O., Szczukowskie Górki − KRS 0000287255
  6. Biuro Projektów Neotrans Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000132238
  7. Biuroinvest Krc Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000311378
  8. Business Economic Group Sp. Z O.O., Krasna − KRS 0000378186
  9. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców W Ostrowcu Świętokrzyskim, Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000322353
  10. Centrum Administracji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001903
  11. Centrum Ochrony Security Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000138508
  12. Chemarbel Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000052565
  13. Dom Wydawniczy Animus Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000086053
  14. Domat Environment Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000338287
  15. Domat Polska Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000229308
  16. Dopplex Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000588411
  17. Dorbud S.A., Kielce − KRS 0000157306
  18. Echo Investment S.A., Kielce − KRS 0000007025
  19. Eco - Rol Sp. Z O.O., Odrowąż − KRS 0000319717
  20. Econ Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271306
  21. Econ Trader Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000292878
  22. Edu Camp Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000339554
  23. Eiffage Polska Budownictwo S.A., Warszawa − KRS 0000044233
  24. Eko - Pro Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000284472
  25. Eko-kogeneracja Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377156
  26. Eko-kogeneracja Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000455762
  27. Ekologiczna Energia Sp. Z O.O., Jakubów − KRS 0000608260
  28. Ekopartner Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339737
  29. Elibor.r.s. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406617
  30. Elimp-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000164378
  31. Elimp-pro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168570
  32. Elimp-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000181255
  33. Eneris Surowce S.A., Kielce − KRS 0000064208
  34. Equity Investments S.A., Katowice − KRS 0000176583
  35. Eventy Kryspinów Sp. Z O.O., Cholerzyn − KRS 0000380550
  36. Fabet - Żelbet 1 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000412368
  37. Fabet - Żelbet 2 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000412353
  38. Fabet - Żelbet 3 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000412366
  39. Firma Usługowo - Produkcyjna Białas J. Białas, M. Białas Sp. J., Ostrowiec Świetokrzyski − KRS 0000030244
  40. Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000362947
  41. General Hemp Marketing Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000463132
  42. Generale Routiere Polska S.A., Warszawa − KRS 0000058938
  43. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Oleśnica − KRS 0000201933
  44. Grupa Supon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000189368
  45. Grupa Zakupowa Unia - Meat Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000304083
  46. Gvd Wybickiego Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000281963
  47. Hawed Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000140646
  48. Hemptex Trade Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000584629
  49. Inmet Konstrukcje Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000272091
  50. Instel - Jm Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000078959

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Projektowanie i Budowa Zakładu Mechaniczno - Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Końskich w ramach Projektu pn. Rozbudowa Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w miejscowości Końskie przy ul. Spacerowej.
    Zamawiający: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich Sp. z o.o., Końskie
    1.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie robót polegających na budowie Zakładu Mechaniczno-Biologicznego Przetwarzania Odpadów Komunalnych, z możliwością biologicznego suszenia wraz z budową i przebudową infrastruktury towarzyszącej dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Końskich.
    2.Zakład ma mieć przepustowość wystarczającą do przyjmowania i przetwarzania odpadów z obszaru zamieszkałego przez ok. 150 tys. mieszkańców, tj. min. 35 tys. Mg/rok zmieszanych odpadów komunalnych. Zakład ma się składać z części mechanicznej (sortowni/modułu do produkcji paliwa alternatywnego) oraz części biologicznej tj. reaktorów do biostabilizacji oraz płyty kompostowej. Przetarg obejmuje również prace związane z budową kwatery składowiska oraz przebudową istniejącej eksploatowanej kwatery.
    3.Zasadnicze elementy Robót obejmują:
    a)Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym w szczególności: kompletnego projektu budowlanego, dokumentacji geotechnicznej posadowienia budowli i budynków, projektów wykonawczych, projektu organizacji Robót, dokumentacji i opracowań wymaganych przez prawo ochrony środowiska i prawo wodne oraz wszelkich innych dokumentów związanych z uzyskaniem decyzji pozwolenia na budowę i pozwolenia na użytkowanie.
    b)Dokonanie w imieniu Zamawiającego wszelkich wymaganych uzgodnień technicznych i formalno-prawnych oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego pozwolenia na budowę.
    c)Wykonanie robót budowlano - montażowych obejmujących: obiekty kubaturowe, w tym w szczególności:
    d)Budowę instalacji biologicznego suszenia przetwarzania odpadów komunalnych, o przepustowości min 40 000Mg/rok, z możliwością biologicznej stabilizacji w ilościach min 25 000 Mg/rok lub kompostowania odpadów zielonych w ilości min 5 000 Mg/rok, wraz z całą infrastrukturą drogową, placem magazynowo manewrowym i przyłączami do sieci, wodociągowej, energetycznej i AKPiA, przebudową sieci p-poż, budową sieci kanalizacji technologicznej z pompownią oraz dostawą i montażem maszyn, urządzeń i wyposażenia instalacji przetwarzania odpadów.
    e)Budowę instalacji mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych, o przepustowości min 40 000Mg/rok odpadów komunalnych, z możliwością przetwarzania całościowego strumienia odpadów w ilościach min 50 000 Mg/rok wraz z całą infrastrukturą halą, placem magazynowo manewrowym i przyłączami do sieci, wodociągowej, energetycznej i AKPiA, przebudową sieci p-poż, budową sieci kanalizacji technologicznej z pompownią oraz dostawą i montażem maszyn, urządzeń i wyposażenia instalacji przetwarzania odpadów.
    f)Budowę odwodnienia (np. liniowego) w obrębie istniejącej kompostowni i projektowanej instalacji stabilizacji wraz ze zbiornikiem i studniami chłonnymi.
    g)Budowę instalacji zewnętrznych i wewnętrznych dla obiektów realizowanych w ramach umowy, w tym między innymi: technologiczne, aparatury kontrolno- pomiarowej i automatyki, elektryczne, oświetlenia, wody pitnej i/lub technologicznej, kanalizacji deszczowej, kanalizacji sanitarnej i technologicznej, centralnego ogrzewania, zabezpieczenia przeciwpożarowego, instalacji teletechnicznych.
    h)Przebudowę i budowę dróg, placów i chodników w obrębie obiektów realizowanych w ramach umowy oraz włączenie do istniejącego układu drogowego oraz budowa parkingu 20 stanowiskowego przy budynku administracyjnym.
    i)Zagospodarowanie terenu wokół obiektów realizowanych w ramach umowy (instalacja stabilizacji, oczyszczalnia, zbiorniki, budynek sterowni, drogi, place itd.).
    j)Kompletne wyposażenie obiektów realizowanych w ramach umowy: w sprzęt ochrony przeciwpożarowej, system telewizji przemysłowej, systemy komputerowe wraz z niezbędnym wyposażeniem i oprzyrządowaniem oraz oprogramowaniem.
    k)Roboty odtworzeniowe obejmujące uporządkowanie terenu, otworzenie dróg, placów, chodników oraz zadarnienie (trawniki) terenów naruszonych w wyniku realizacji robót.
    l)Próby Końcowe (na które składają się próby przedrozruchowe, próby rozruchowe i ruch próbny), szkolenie personelu, nadzór nad Próbami Eksploatacyjnymi, oraz usunięcie wszelkich wad w Robotach.
    m)Wszelkie czynności niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie Robót od właściwych władz lokalnych oraz uzyskanie w imieniu i na rzecz Zamawiającego pozwolenia na użytkowanie.,
    n)Wykonawca zobowiązuje się do wykonania Robót w sposób, który nie zakłóci normalnej pracy zakładu utylizacji odpadów w Końskich.
    4.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno- Użytkowy (PFU) stanowiący załącznik do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
    5.W przypadku, gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w Programie Funkcjonalno-Użytkowym będącym załącznikiem do SIWZ przez wskazanie przykładowych znaków towarowych lub pochodzenia, Wykonawcy zobowiązani są do oferowania materiałów/urządzeń określonych w dokumentacji lub równoważnych o parametrach tego typu, lecz nie gorszych od wskazanych. Wszystkie wskazane z nazwy materiały i przyjęte technologie użyte w dokumentacji technicznej należy rozumieć, jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych. Ciężar udowodnienia przez Wykonawcę zachowania parametrów wymaganych przez Zamawiającego leży po stronie składającego ofertę.
    6.Ilekroć w niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia opisano przedmiot zamówienia wskazując znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie w ofercie Wykonawcy rozwiązań równoważnych wskazanym.
    7.Ilekroć w niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia opisano przedmiot zamówienia za pomocą norm, aprobat technicznych, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, o których mowa w art. 30 ust. 1-3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający dopuszcza zastosowanie w ofercie Wykonawcy rozwiązań równoważnych.
    8.Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest zobowiązany wskazać, że określone przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

Inne osoby dla Janik Ireneusz Andrzej (31 osób):